Jak pielęgnować i odmładzać dłonie

Jak pielęgnować i odmładzać dłonie?

Ręce to nasze narzędzie pracy ,  skóra które je chroni wymaga uwagi i troski. Skóra rąk jest cienka i delikatna, łatwo poddaje się działaniu szkodliwym czynnikom.  Pokryta cienkim naskórkiem z niewielką ilością gruczołów łojowych szybko traci wodę. Niestety skóra tej okolicy regeneruje się powoli, łatwo przesusza się i uszkadza. Spracowane ręce narażone są na tzw. dermatozy ze zużycia. Częstym problemem są przebarwienia i zanik tkanki podskórnej. Ręce tak zmienione nieestetycznie wyglądają i dodają lat.


Zabiegi regenerujące dłonie.

Nie ma uniwersalnego zabiegu dla wszystkich.  Ustalamy indywidualny zakres zabiegów w zależności od potrzeb. Najczęściej stosowane zabiegi regenerujące i odmładzające dłonie:

  • Dermapen  - frakcyjne mikronakłuwanie skóry i podawanie w głąb  różnych substancji – nawilżających,  odżywczych, rozjaśniających
  • Laseroterapia , VPL – szczególnie przy przebarwieniach i zaczerwienieniach. Laser stymuluje produkcję kolagenu i elastyny  a tym samym poprawia elastyczność i gęstość skóry
  • Peelingi –  usuwają obumarły naskórek, intensywnie nawilżają i rozjaśniają skórę
  • Kwasy hialuronowe – w przypadku wyraźnych ubytków tkanki podskórnej. Zabieg pozwala skutecznie odbudować, pogrubić i odmłodzić skórę dłoni.

 

Codzienna pielęgnacja dłoni.

Prawidłowo dobrane zabiegi pozwolą nawilżyć i zregenerować skórę dłoni. Jednak trzeba pamiętać o codziennej pielęgnacji. Należy unikać kontaktu z substancjami drażniącymi, stosować ochronne rękawiczki. Powinno się również chronić ręce przed słońcem, zabezpieczać rękawiczkami lub kosmetykami z filtrami UV. Po każdym myciu rąk pamietajmy natłuszczać ręce kosmetykami ochronnymi.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
wizyty umawiane telefonicznie

 

Sobota - Niedziela:
zapisy indywidualne

Informacje kontaktowe

GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
NEFRETETE

ul. Stefanowskiego 24 A -  lokal 47, II piętro / budynek Platon - wejście od podwórka /
90 - 537 Łódź

 

TEL. 42 637 77 70 ; +48 602 367 518 

info@gabinetnefretete.pl

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookie. Dowiedź się więcej w polityce cookie.
www.gabinetnefretete.pl - medycyna estetyczna Łódź, operacje powiek Łódź, leczenie trądziku Łódź
wszystkie prawa zastrzeżone przez GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ NEFRETETE
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK