Fale Radiowe

Fale radiowe to najnowszej generacji technologia z dziedziny kosmetologii. Wytwarzane przez aparat fale radiowe, aplikowane za pomocą bipolarnych głowic powodują podniesienie temperatury skóry i tkanki podskórnej. Dzięki termicznemu „szokowi” włókna kolagenowe ulegają intensywnemu skurczowi. Podniesiona temperatura pobudza jednocześnie fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiedzialne są za napięcie i elastyczność skóry.
Pierwsze rezultaty poprawy jędrności skóry są widoczne po około 3- 5 tygodniach. Najlepszy efekt pojawia się stopniowo w czasie 2 do 6 miesięcy po zakończonej kuracji.
Zabieg polecany celem redukcji cellulitu, lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz celem zregenerowania zwiotczałej skóry (ekskluzywny lifting twarzy)
Efekt termiczny powoduje również rozszerzenie naczyń krwionośnych, co przyspiesza dotlenienie i odżywienie skóry. Wykorzystując w/w efekt „radioforezy” można dodatkowo wprowadzać w głąb skóry aktywne substancje.
W zależności od efektu jaki chcemy uzyskać, wykonuje się serię 8 - 10 zabiegów co 1 – 2 tygodnie

 

Radioforeza – mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu . Dzięki efektowi termicznemu w głąb skóry wprowadzane są aktywne substancje. Preparaty z kofeiną, roślinnymi wyciągami z nostrzyka żółtego i rutyny poprawiają mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększają metabolizm komórek tłuszczowych, co prowadzi do ogólnego ujędrnienia skóry i usunięcia efektu skórki pomarańczowej.

Zaleca się wykonanie serii zabiegów co 7 –10 dni.

Mezoterapię skóry ciała łączymy z zabiegami masażu aparaturowego lub klasycznego według indywidualnego programu ustalanego przez lekarza

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
wizyty umawiane telefonicznie

 

Sobota - Niedziela:
zapisy indywidualne

Informacje kontaktowe

GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
NEFRETETE

ul. Stefanowskiego 24 A -  lokal 47, II piętro / budynek Platon - wejście od podwórka /
90 - 537 Łódź

 

TEL. 42 637 77 70 ; +48 602 367 518 

info@gabinetnefretete.pl

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookie. Dowiedź się więcej w polityce cookie.
www.gabinetnefretete.pl - medycyna estetyczna Łódź, operacje powiek Łódź, leczenie trądziku Łódź
wszystkie prawa zastrzeżone przez GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ NEFRETETE
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK