Mezoterapia

Mezoterapia i rewitalizacja skóry

 

Celem zabiegu jest przywróceniu skórze jej biologicznych właściwości. Zabieg polega na wstrzykiwaniu do skóry substancji, które mobilizują ją do odbudowy i regeneracji (kwas hialuronowy, witaminy, mikroelementy, aminokwasy itp.). Dzięki tej technice zabieg pozwala dostarczyć właściwe substancje dokładnie tam gdzie jest to potrzebne, omijając barierę naskórkową.

 

Hydra Booster – odżywienie i nawilżenie skóryJest to połączenie NCTF 135 HA / kwas hialuronowy i 53 składniki niezbędne dla skóry/, oraz M-HA 18 / kwas hialuronowy i glicerol/. Zabieg powoduje wielopoziomowe nawilżenie skóry oraz wygładzenie powierzchownych zmarszczek.

 

Lift Booster – odżywienie i lifting twarzyJest to połączenie NCTF135 HA z Art Filler Fine Lines / kwas hialuronowy usieciowany i wolny/. Preparat wstrzykiwany jest w głębsze warstwy skóry. Zabieg poprawia elastyczność skóry, jej ujędrnienie i wygładza powierzchowne zmarszczki.

 

Zalecenia i efekty: Już pojedynczy zabieg przynosi bardzo dobre rezultaty. Jednak najlepsze i najbardziej spektakularne efekty można osiągnąć wykonując 3 sesje, w odstępach miesiąca. Potem, by utrzymać efekt nawilżania, gładkości i odmłodzenia skóry, wystarczy powtarzać zabieg raz na 6 miesięcy. Dzięki temu przez bardzo długi czas można cieszyć się piękną skórą.

 

 

PROPHILO to ultraczysta postać kwasu hialuronowego, bez użycia chemicznych czynników sieciujących. Charakteryzuje się najwyższym stężeniem kwasu hialuronowego oraz wyjątkowo długim czasem działania.

Profhilo przeciwdziała procesom starzenia, ujędrnia wiotczejącą skórę. Poprawia strukturę skóry, jej elastyczność i nawodnienie.

Technika wstrzykiwania jest innowacyjna. Dla maksymalnego komfortu, zabieg na twarz wymaga nakłucia w 5 punktach po każdej stronie. Punkty te bezpiecznie omijają przebieg dużych naczyń i nerwów.

Efekty są widoczne już po 2 sesjach, wykonanych w odstępie 1 miesiąca. Producent proponuje 3 zabiegi w odstępach miesiąca.

 

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
wizyty umawiane telefonicznie

 

Sobota - Niedziela:
zapisy indywidualne

Informacje kontaktowe

GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
NEFRETETE

ul. Stefanowskiego 24 A -  lokal 47, II piętro / budynek Platon - wejście od podwórka /
90 - 537 Łódź

 

TEL. 42 637 77 70 ; +48 602 367 518 

info@gabinetnefretete.pl

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookie. Dowiedź się więcej w polityce cookie.
www.gabinetnefretete.pl - medycyna estetyczna Łódź, operacje powiek Łódź, leczenie trądziku Łódź
wszystkie prawa zastrzeżone przez GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ NEFRETETE
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK