Mezoterapia

Mezoterapia i rewitalizacja skóry

 

Celem zabiegu jest przywróceniu skórze jej biologicznych właściwości. Zabieg polega na wstrzykiwaniu do skóry substancji, które mobilizują ją do odbudowy i regeneracji (kwas hialuronowy, witaminy, mikroelementy, aminokwasy itp.). Dzięki tej technice zabieg pozwala dostarczyć właściwe substancje dokładnie tam gdzie jest to potrzebne, omijając barierę naskórkową.

 

Hydra Booster – odżywienie i nawilżenie skóryJest to połączenie NCTF 135 HA / kwas hialuronowy i 53 składniki niezbędne dla skóry/, oraz M-HA 18 / kwas hialuronowy i glicerol/. Zabieg powoduje wielopoziomowe nawilżenie skóry oraz wygładzenie powierzchownych zmarszczek.

 

Lift Booster – odżywienie i lifting twarzyJest to połączenie NCTF135 HA z Art Filler Fine Lines / kwas hialuronowy usieciowany i wolny/. Preparat wstrzykiwany jest w głębsze warstwy skóry. Zabieg poprawia elastyczność skóry, jej ujędrnienie i wygładza powierzchowne zmarszczki.

 

Zalecenia i efekty: Już pojedynczy zabieg przynosi bardzo dobre rezultaty. Jednak najlepsze i najbardziej spektakularne efekty można osiągnąć wykonując 3 sesje, w odstępach miesiąca. Potem, by utrzymać efekt nawilżania, gładkości i odmłodzenia skóry, wystarczy powtarzać zabieg raz na 6 miesięcy. Dzięki temu przez bardzo długi czas można cieszyć się piękną skórą.

 

JUVEDERM VOLITE – efekty rewitalizacji i rozświetlenia skóry nawet do 9 miesięcy!Juvederm Volite to innowacyjny produkt do mezoterapii restrukturyzującej.Preparat jest oparty na opatentowanej technologii VYCROSS® i znajduje zastosowanie w zabiegach restrukturyzujących w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i rąk. Zawarty w preparacie kwas hialuronowy w postaci żelu został opracowany z myślą o poprawieniu gładkości, nawilżenia i elastyczności. Dzięki zawartości środka znieczulającego lidokainy, zabieg jest mało bolesny.

Efekty utrzymują się przez dziewięć miesięcy już po jednym zabiegu.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
wizyty umawiane telefonicznie

 

Sobota - Niedziela:
zapisy indywidualne

Informacje kontaktowe

GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
NEFRETETE

UL. Piotrkowska 249/251
wejście B lok. 17 (I piętro)

90-456 ŁÓDŹ

 

TEL. 042 637 77 70

info@gabinetnefretete.pl

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookie. Dowiedź się więcej w polityce cookie.
www.gabinetnefretete.pl - medycyna estetyczna Łódź, operacje powiek Łódź, leczenie trądziku Łódź
wszystkie prawa zastrzeżone przez GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ NEFRETETE
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK