O nas - Gabinet Medycyny Estetycznej Nefretete

Gabinet Medycyny Estetycznej Nefretete to nowoczesny gabinet zajmujący się leczeniem i pielęgnacją skóry twarzy i ciała, a także diagnostyką tych schorzeń. Oferujemy Państwu wszechstronną pomoc medyczną dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Należymy do nielicznych ośrodków w Polsce, gdzie zwracamy szczególną uwagę na współpracę lekarza chirurga plastyka, dermatologa z kosmetologiem i kosmetyczką. Zajmujemy się całościowo oceną stanu zdrowia, oceną stanu skóry, aby przeciwdziałać wszelkim objawom związanym z upływem czasu. Opracowaliśmy wiele programów kompleksowego leczenia i postępowania pielęgnacyjnego, które pozwalają przywrócić skórze piękno, blask i młodzieńczy wygląd. Pracujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz renomowanych preparatów medycznych i kosmetycznych.
W Gabinecie Medycyny Estetycznej Nefretete zastaniecie Państwo miłą atmosferę, dyskrecję i profesjonalizm wykonywanych zabiegów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, częste promocje oraz dogodne terminy wizyt.

 

Serdecznie Państwa zapraszamy
Małgorzata Kot wraz z zespołem Gabinetu
Medycyny Estetycznej Nefretete

 

 

 

Dr n. med. Małgorzata Kot
Specjalista chirurgii plastycznej

 

o nas 1

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Chirurgią plastyczną zajmuję się naukowo i praktycznie od okresu studiów. Posiadam pierwszy stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej i drugi stopień specjalizacji z chirurgii plastycznej. Doktorat pisałam na temat „Ocena odległych wyników leczenia jednostronnych rozszczepów wargi i podniebienia”. Pracuję w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Łodzi jako adiunkt i starszy wykładowca. Prowadzę wykłady dla studentów Wydziału Lekarskiego i Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz lekarzy specjalizujących się z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej oraz ortodoncji. Jestem autorem wielu prac naukowych publikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Specjalizuję się w operacjach rekonstrukcyjnych u osób z rozszczepem wargi i podniebienia.
Od wielu lat poza chirurgią plastyczną moim szczególnym zainteresowaniem cieszy się medycyna estetyczna. Staram się nieustannie doskonalić swoje umiejętności, w zakresie tej błyskawicznie rozwijającej się dziedziny medycyny.
Biorę udział w konferencjach naukowych Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTCHPRiE) oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej ( IPRAS ) 

 

  

 

 

 

 

 

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy docenieni przez portal Estheticon.pl i uzyskaliśmy tytuł TOP SPECJALISTY w specjalności:

 

  • Korekcja uszu (otoplastyka)
  • Korekcja powiek

 

 


Współpracujemy z Estheticon.pl.

Zobacz nasze rekomedacje:

 

rekomendacja

Zostaliśmy wyróżnieni Platynowym odznaczeniem

portalu Estheticon.pl

 

platinum

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
wizyty umawiane telefonicznie

 

Sobota - Niedziela:
zapisy indywidualne

Informacje kontaktowe

GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
NEFRETETE

ul. Stefanowskiego 24 A -  lokal 47, II piętro / budynek Platon - wejście od podwórka /
90 - 537 Łódź

 

TEL. 42 637 77 70 ; +48 602 367 518 

info@gabinetnefretete.pl

Nasza strona wykorzystuje pliki Cookie. Dowiedź się więcej w polityce cookie.
www.gabinetnefretete.pl - medycyna estetyczna Łódź, operacje powiek Łódź, leczenie trądziku Łódź
wszystkie prawa zastrzeżone przez GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ NEFRETETE
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK